×

MHP İzmir’den 295 kişilik Ankara çıkarması!


MHP İzmir İl Başkanlığı, 295 teşkilat mensubuyla, TBMM'de bugün yapılacak olan grup toplantısına katılmak için Ankara'ya çıkarma yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve 295 teşkilat mensubu, dün akşam saatlerinde toplu olarak yola çıktı.

Teşkilat mensupları MHP İzmir İl Başkanı Veysel şahin öncülüğünde TBMM'de bugün yapılacak olacak grup toplantısına katılım sağlayacaklar.

Heyette; il yöneticileri, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve kadın kolları yer aldı.

inizmir | İzmir'in Şehir Platformu

İzmir'in şehir platformu - İzmir etkinlikleri - İzmir haberleri - İzmir hava durumu - İzmir mekan rehberi

https://www.inizmir.com.tr

BİR CEVAP YAZIN

MHP İzmir’den 295 kişilik Ankara çıkarması! - Yorumlar

BENZER HABERLER>

Siyaset

AK Partili Nasır: "Millet bahçesinin yapılmasını engellemeye çalışanların hevesi kursağında kalacak"

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Bergama Belediyesi tarafından yapılması planlanan millet bahçesine yönelik Bergama’da yaptığı basın toplantısında, "Bergama Millet Bahçesini(...)

Haberi İncele
Siyaset

Başkan Sandal'dan rezerv alan salvosu... Depremzedenin malını sattınız!

AK Parti Grup Başkanvekili Abdullah Aktaş, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal'ın İzmir Büyükşehir Belediyesi Mart ayı meclisinde yaptığı "TOKİ rezerv alandan arsa satıyor" çı(...)

Haberi İncele
Siyaset

Bayraklı Belediyesi'nde iş bırakma eylemi

Bayraklı Belediyesi'nde çalışan memurlar, dün maaşlarındaki kesintiler nedeniyle belediye binası önünde toplanıp, eylem yaptı. Görüşmelerin ardından dağılan grup, bugün yeniden t(...)

Haberi İncele
Siyaset

Bayraklı komşularından toprak istiyor

İzmir'in en eski yerleşim yeri olmasına rağmen 2009 yılında ilçe statüsüne kavuşan Bayraklı, aynı zamanda kentin en küçük yüzölçümüne sahip ikinci ilçesi konumunda yer alıyor. 31(...)

Haberi İncele

SONRAKİ HABERLER

Siyaset

Yıldırım'dan İzmir'e 28 Mayıs çağrısı: Yüzde 32'yi 40 yapalım

İzmir olarak 14 Mayıs'ın telafisini yapabiliriz. Burada yüzde 32'yi 40 yapabiliriz. Çok istemiyorum, yine Kılıçdaroğlu'na epey kalıyor. Gerçi bir işe yaramıyor verilen oylar. Çok da agre(...)

Haberi İncele
Siyaset

Özel'den başkanlara uyarı

CHP lideri Özgür Özel, başta Bursa olmak üzere yeni seçilmiş belediyelerindeki akraba kayırmacılığına müdahale etti. Özel’in talimatıyla ilgili belediye başkanları tek tek aranarak,(...)

Haberi İncele
Siyaset

Meral Akşener, İzmir'de

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir'de yaptığı konuşmada, seçmenin velinimet olduğunun unutulduğunu ve bunu hatırlatmak için yollarda olduğunu söyledi. Akşener, İzmir'in(...)

Haberi İncele
Siyaset

Kocaoğlu açıkladı: Adaylık başvurusu yapacak mı?

İzmir’de aday adaylığı için yapılan başvuru sayısı 100’ü geçerken, ismi uzun süredir adaylık için dillendirilen İzmir Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Aziz Kocaoğlu, adaylı(...)

Haberi İncele
-