×
Anasayfa Deniz ve Plaj

Radisson Blu Resort Spa Hotel

Ülkemiz yerli ve yabancı turistlerin keyifle deniz tatili yapabileceği çok güzel mekânlara sahiptir. Tüm kıyılarında tatil yapmak mümkün olmakla birlikte, Ege’nin tatil severler için anlamı bir başkadır. Güneşin ısıttığı tende, Ege’nin o serin meltemini hissetmek tatil severleri Ege’ye âşık etmektedir. Özellikle son yıllarda Ege’nin Alaçatı beldesi tatil severlerin akınına uğramaktadır. Alaçatı’yı tatil severlerin gözdesi haline getiren iki faktör vardır. Birincisi şehrin muazzam taş evleridir, Osmanlı, Roma ve Yunan mimarisinden etkilenen bu evler, bahçelerden sarkan begonvillerle muhteşem görünmektedir. İkincisi ise sahip olduğu göz kamaştırıcı koylardır, her bir koyu saklı bir cennet güzelliğindendir.

Bu gözde tatil mekânına gelmeyi düşünenler için konaklama seçimi yapmak önemlidir. Bu yazımız da konaklama hakkında size rehber olması için Radisson Blu Resort Spa Hotel ile ilgili bilgiler paylaşmak istiyoruz. Otel Ege’nin en güzel ilçelerinden biri olan Çeşme’nin Alaçatı beldesinde bulunmaktadır. Ayrıca Çeşme’ye sadece 4 km uzaklıktadır, tatil sırasında Çeşme’nin tüm güzelliklerini de görmek mümkünüdür.

Radisson Blu Resort Spa Hotel Hakkında Detaylı Bilgiler

Radisson Blu Resort Spa Hotel 5 yıldızlı oteller arasında yer almaktadır.

Otel Çeşme Altınyunus Mahallesinin, 3435 Sokağında bulunmaktadır.

Otele kara yoluyla ya da deniz yoluyla ulaşmak mümkündür.

Feribot ile ulaşım sağlayan misafirler, iskeleden otele şehir içi ulaşım araçlarıyla devam ederek ulaşabilmektedir.

Radisson Blu Resort Spa Hotel misafirleri için sürekli olarak yenilenmekte ve ferah bir tatil alanı yaratmaktadır.En büyük düzenlemesini ise en son 2011 yılında gerçekleştirmiştir.

Tesis yarım pansiyon konseptinde misafirlerine hizmet sunmaktadır. Otel denize sıfırdır ve mavinin her tonuna misafirlerini doyurmaktadır. Otelin kendine ait incecik kumlarla bezeli bir plajı bulunmaktadır. Ayrıca kendine ait bir iskelesi vardır. Tesisin açık ve kapalı restoranları ve gurmelere hitap eden ala carte restoranı bulunmaktadır.

Spor tutkunlarına tenis oynamak, bisiklet sürmek ve fitness yapmak gibi alternatifler sunulmaktadır.

Yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenler için mükemmel bir deneyim olabilecek, uzman masör tarafından yapılan masaj hizmeti bulunmaktadır.

İhtiyaçların karşılanabilmesi için market, kuaför, araç kiralama, fotoğrafçı hizmetlerine de yer verilmiştir.

Yaşanabilecek bir sağlık sorunu durumunda müdahale etmek üzere tesiste doktor bulunmaktadır.

Eğlence tutkunları için disco ve barda unutulmamıştır.

Radisson Blu Resort Spa Hotel tatil yapmak isteyenler için doğru adrestir. Sunulan hizmetin kalitesi, göz alıcı plajı, lezzetli yemekleri ile Alaçatı’nın en seçkin mekânları arasında yer almaktadır.

Radisson Blu Resort Spa Hotel - Görüşlerinizi Bildirin

BÖLGE ÖZELLİKLERİ

 • Açık Alan
 • Otopark
 • ücretli

BÖLGE KONUMU

İZMİRİZ.BİZ

BENZERLERİ KEŞFEDİN

Deniz ve Plaj
 • /5 Puan
 • 0 Yorumlar

Zigana Resort Alaçatı Plajı

Yazın denize girmekten hoşlananlar için plaj seçimi çok önemlidir. Havuza girmek de güzeldir ancak denizin tadı bir başkadır. Bu nedenle günübirlik deniz keyfi yapanlar ya da bir tatil yapmayı pla

Deniz ve Plaj
 • /5 Puan
 • 0 Yorumlar

Yassıca Ada

İzmir’de bulunan koy ve plajlar sadece ülkemizin değil dünyanın en güzel plajları arasında yer almaktadırlar. Yassıcaada da bu güzellikler arasında ön plana çıkanlar arasında bulunuyor. Yassıcaada

Deniz ve Plaj
 • /5 Puan
 • 0 Yorumlar

Yağcılar Plajı

İzmir’in Urla ilçesine bağlı olan yağcılar plajı en sık ziyaret edilen plajlar arasında yer almaktadır. İzmir’e 28 km uzaklıkta olması da ziyarete gelenlere çekici gelen özellikler arasında yer alm

Deniz ve Plaj
 • /5 Puan
 • 0 Yorumlar

Ürkmez Belediye Plajı

Ege Bölgesi, pek çok açıdan her mevsim turist akınına uğramaktadır. Yaz turizmi, kış turizmi, kültür turizmi ya da iş seyahatleri dolayısıyla çok fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Ege Böl

-