×
Anasayfa Spor

Homeros Adventure Doğa Sporları Merkezi

İnsanlar yaşayabilmek için sürekli olarak bir koşuşturma halindedir, yıl içerisinde çok kısa bir dönem dinlenme hakları söz konusudur. Bu kısa dönemin çok keyifli ve verimli geçmesi çok önemlidir. Çünkü keyif alınan bir tatil yıl içerisindeki yorucu hayata katlanabilmenin neredeyse tek sebebidir. Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili yüzbinlerce görülmeye değer alanı ve tesisi olan ender ülkelerden biridir. İzmir yani Ege’nin incisi de herkesin muhakkak görmesi gereken bir destinasyon merkezidir.

Günübirlik veya uzun süreli tatilcilerin İzmir’de keyifle vakit geçireceği bir merkez bulunmaktadır. Bu merkez İzmir Camiçi mahallesinin Çilek Sokağındaki Hemoros Vadisinde yer almaktadır. Merkez 20.000 metrekare alana kurulmuş eşsiz bir tesistir. Homeros Adventure Doğa Sporları Merkezi içinde paintball, macera parkı, Atv-Utv safari, kamp etkinlikleri, zip line, takım oyunları, tırmanma duvarı, serbest atlayış kulesi, zip line, doğa yürüyüşleri, kahvaltı ve yemek hizmetleri sunulmaktadır.

Homeros Adventure Doğa Sporları Merkezi görenlerin muhakkak tekrar gelmek isteyeceği doğal güzelliklere sahiptir. Doğası ve manzarası insanın kendini bir masalda sanmasını sağlamaktadır. Vadinin adı mitolojik bir kahramandan gelmektedir. Hemeros’un mitolojik bir yazar olduğu ve bu vadide yaşadığında dair söylenceler bulunmaktadır. Bu kapsamda hem Vadi hem de merkez adını bu mitolojik yazardan almaktadır.

Yapıla doğa sporları sonrası acıkanlara yönelik açık ve kapalı salonlar vardır. Bu salonlarda kahvaltı ya da brunch yapmak, ya da doğaya karşı keyifli bir akşam yemeği yemek mümkündür. Tesisin en etkileyici özelliklerinden biri elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından elde edilmesidir. Ayrıca tesisin inşasından %80 geri dönüşümden kazanılan malzemeler kullanılmıştır. Tesis özellikle şirketlerin toplu olarak yapabileceği etkinlikler için çok uygundur. Seminer ve toplantıların doğa sporları ile birleştirilerek keyifli hale gelmesi bu merkezde mümkündür.

Homeros Adventure Doğa Sporları Merkezi - Görüşlerinizi Bildirin

BÖLGE ÖZELLİKLERİ

  • Açık Alan
  • ücretli

BÖLGE KONUMU

İZMİRİZ.BİZ

BENZERLERİ KEŞFEDİN

Spor
  • /5 Puan
  • 0 Yorumlar

Tibaş Vakfı İnciraltı Spor Tesisleri

Spor tesisleri sadece sporcuların evi değildir, aynı zamanda sosyal bir toplanma yeridir. Tibaş Vakfına ait bu spor Tesislerinde halı saha, voleybol ve açık basketbol alanları ile tenis kortları b

Spor
  • /5 Puan
  • 0 Yorumlar

Solo Eskrim Spor Kulübü

Eskrim, kılıçla yapılan bir spordur ve temelini kılıç ile dövüş sanatı oluşturur. Eskrimin bir spor dalı olarak gelişmesi, ortaçağda kılıç ile yapılan düellolarla yakından ilişkilidir.

Esk

Spor
  • /5 Puan
  • 0 Yorumlar

Skydive Efes Paraşüt Okulu

Paraşütle atlama sporunda yeni misiniz? Serbest düşüş duruşunuzu geliştirmek mi istiyorsunuz? Paraşütle atlama en güzel ve muhteşem sporlardan biridir. Paraşütle atlama ve hepsinden önemlisi serbes

Spor
  • /5 Puan
  • 0 Yorumlar

Skydive Efes Paraşüt Okulu

Tandem Atlayışı, verilen 15 dakikalık bir brifing ile başlamış olur. Tecrübeli THK Tandem pilotları beraberinde 4000 metre yükseklikten yapılan atlayış sonrasında 200 km hızla 45 saniye serbest düş

-