×

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yeni Adresi

İzmir Gazeteciler Derneği İzmir Depremin den dolayı geçici olarak taşınmıştı artık yeni adresi tam olarak belli oldu.


Yapılan açıklamada, "İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) idari binası, bildiğiniz üzere 30 Ekim 2020 tarihinde yaşanan İzmir Depreminde hasar almış ve ikametin yasaklanması nedeniyle Karataş’ta lokal olarak hizmet veren yerine, geçici taşınmıştır. Bu süreçte Cemiyetimiz idari merkezinin de yer alacağı, Türkiye’nin en büyük Uluslararası Basın Merkezi’ni kazandırmak için çalışmalarımız başlatılmış ve açılış için geri sayım sürecine girilmiştir. Önümüzdeki hafta Pazartesi günü 23 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Cemiyetimiz, yeni adresi olan Tarihi Havagazı Fabrikası Umurbey Mahallesi Liman Caddesi No:16 adresinde siz değerli üyelerine hizmet vermeye başlayacaktır. İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne yakışır bir hizmet merkezi ve Uluslararası Basın Merkezi kazandırmanın gayreti içerisinde çalışmalar yeni yerimizden takip edilecektir." İfadeleri yer aldı.

inizmir | İzmir'in Şehir Platformu

İzmir'in şehir platformu - İzmir etkinlikleri - İzmir haberleri - İzmir hava durumu - İzmir mekan rehberi

https://www.inizmir.com.tr

BİR CEVAP YAZIN

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yeni Adresi - Yorumlar

BENZER HABERLER>

Gündem

'Sansür Yasası' görüşmeleri ertelendi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç; “Basın Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik öngören kanun teklifinin TBMM Genel Kurul görüşmeleri, girişimlerimiz sonucu üzerinde parti gruplarını(...)

Haberi İncele
Gündem

‘Gürültüde’ ısrar etti... Büyükşehir'den cezayı yedi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir içinde gürültü kuralına uymayan özel işletmelere göz açtırmıyor. Son olarak bir işletmeye 293 bin TL’lik gürültü cezası kesildi. Tutulan t(...)

Haberi İncele
Gündem

‘Kadın doğum uzmanı niye erkek’ dedi, doktora saldırdı

İzmir’de bir hasta yakını, kadın doğum uzmanı erkek olduğu için doktora saldırdı. Burnu kırılan Dr. Mücahit Furkan Balcı kafa travmasına bağlı hayati risk nedeniyle hastanede gö(...)

Haberi İncele
Gündem

‘Kadın’ istihdamı için İzmir’den Avrupa’ya örnek adım

Dezavantajlı bölgelerdeki kadınların istihdam imkanlarını artırmak hedefiyle İzmir’de başlatılan ‘Mira’ projesi, ülkemizde 60 kişiye ulaştıktan sonra İngiltere, Portekiz ve Ro(...)

Haberi İncele

SONRAKİ HABERLER

Gündem

Zübeyde Hanım için anma etkinlikleri düzenlendi

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım ölümünün 100. yılında çeşitli etkinliklerle anıldı. İsmet İnönü Sanat Merkezi’ndeki a(...)

Haberi İncele
Gündem

Zübeyde Anneye Koştular

Atatürk'ün annesine emanet ettiği Karşıyaka anısına her sene gerçekleştirilen geleneksel koşuya 7'den 70'e bütün vatandaşlar katıldı .Yarışmayı tamamlayan bütü(...)

Haberi İncele
Gündem

Zeytinyağı Müzayedesi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Seferihisar Belediye Başkanı olduğu 2016’da ilki yapılan Zeytinyağı Müzayedesi bu yıl Fuar İzmir’de yapılacak. 26-29 Mayıs ta(...)

Haberi İncele
Gündem

Zemin araştırma çalışmaları Bornova'da devam ediyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ekim depreminin ardından kenti afetlere karşı dirençli hale getirmek için başlattığı çalışmalar devam ediyor. Yapı envanteri ve fayların incel(...)

Haberi İncele
-