×

Anadolu Buluşması Coşkuyla Kutlandı

İzmir'de bir araya gelen 22 sivil toplum kuruluşu, 'Anadolu Buluşmaları' gecesi, STK'ler, Anadolu kültürü ve müziği ile İzmirliler, eğlenceye doydu. Etkinliğe, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekilleri Mahir Polat, Kamil Okyay Sındır, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sedredil Çoşkuner, CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç, İYİ Parti Çiğli İlçe Başkanı Özgür Doğan, Karşıyaka Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Diker, Buca Belediyesi Başkan Yardımcısı Eşref Çakır, Bayraklı Belediyesi kurucu Başkanı Hasan Karabağ ve vatandaşlar katıldı.


Karşıyaka Mavişehir'de bulunan Karşıyaka Belediyesi Hizmet Alanı'nda düzenlenen etkinlikte, halk müziğinin ustaları sahne aldı. Gecede Türk rock müziğinin efsane grubu Moğollar ile usta sanatçılar Arif Sağ, Belkıs Akkale, Tolga Sağ, Cengiz Özkan, Pınar Kaya, Aziz Karaca, Rumeli Ayhan ve Orkestra Sertan, Anadolu ezgilerini müzikseverlerle buluşturdu. Etkinlikler kapsamında hemşehri derneklerinin kültür gecesi ve folklor gösterileri de sahnede yerini alacak. Anadolu'nun yedi bölgesinin yöresel gösterileri İzmirliler için sergilendi.

inizmir | İzmir'in Şehir Platformu

İzmir'in şehir platformu - İzmir etkinlikleri - İzmir haberleri - İzmir hava durumu - İzmir mekan rehberi

https://www.inizmir.com.tr

BİR CEVAP YAZIN

Anadolu Buluşması Coşkuyla Kutlandı - Yorumlar

BENZER HABERLER>

Gündem

'Sansür Yasası' görüşmeleri ertelendi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç; “Basın Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik öngören kanun teklifinin TBMM Genel Kurul görüşmeleri, girişimlerimiz sonucu üzerinde parti gruplarını(...)

Haberi İncele
Gündem

‘Gürültüde’ ısrar etti... Büyükşehir'den cezayı yedi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir içinde gürültü kuralına uymayan özel işletmelere göz açtırmıyor. Son olarak bir işletmeye 293 bin TL’lik gürültü cezası kesildi. Tutulan t(...)

Haberi İncele
Gündem

‘Kadın doğum uzmanı niye erkek’ dedi, doktora saldırdı

İzmir’de bir hasta yakını, kadın doğum uzmanı erkek olduğu için doktora saldırdı. Burnu kırılan Dr. Mücahit Furkan Balcı kafa travmasına bağlı hayati risk nedeniyle hastanede gö(...)

Haberi İncele
Gündem

‘Kadın’ istihdamı için İzmir’den Avrupa’ya örnek adım

Dezavantajlı bölgelerdeki kadınların istihdam imkanlarını artırmak hedefiyle İzmir’de başlatılan ‘Mira’ projesi, ülkemizde 60 kişiye ulaştıktan sonra İngiltere, Portekiz ve Ro(...)

Haberi İncele

SONRAKİ HABERLER

Gündem

Zübeyde Hanım için anma etkinlikleri düzenlendi

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım ölümünün 100. yılında çeşitli etkinliklerle anıldı. İsmet İnönü Sanat Merkezi’ndeki a(...)

Haberi İncele
Gündem

Zübeyde Anneye Koştular

Atatürk'ün annesine emanet ettiği Karşıyaka anısına her sene gerçekleştirilen geleneksel koşuya 7'den 70'e bütün vatandaşlar katıldı .Yarışmayı tamamlayan bütü(...)

Haberi İncele
Gündem

Zeytinyağı Müzayedesi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Seferihisar Belediye Başkanı olduğu 2016’da ilki yapılan Zeytinyağı Müzayedesi bu yıl Fuar İzmir’de yapılacak. 26-29 Mayıs ta(...)

Haberi İncele
Gündem

Zemin araştırma çalışmaları Bornova'da devam ediyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ekim depreminin ardından kenti afetlere karşı dirençli hale getirmek için başlattığı çalışmalar devam ediyor. Yapı envanteri ve fayların incel(...)

Haberi İncele
-