×

Aliağa Belediyesi alt ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor

İzmir’de Aliağa Belediyesi, kırsal mahallelerdeki alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü koordinesinde yapılan çalışmalarla, kırsal ve çevre mahallelerin ihtiyaçları karşılanıyor. Vatandaşlardan ve muhtarlıklardan gelen talepler doğrultusunda; yol açma, düzenleme, bakım, onarım ve temizlik çalışmaları ekiplerce hızla gerçekleştiriliyor.


Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın kırsal kalkınma vizyonu çerçevesinde, çalışmaları geniş bir alanda sürdürdüklerini belirten Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Harun Selim Tosun, “Bakım, onarım ve yapım çalışmalarının yanı sıra altyapı çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kırsal mahallelerimizde imar planlarına uygun yeni yolların açılması, ağıl ve üretim yollarının açılması, çevre düzenlemeleri, park ve yeşil alanların bakımı, çevre temizliği gibi çalışmalar ekiplerimizce gerçekleştiriliyor. Samurlu Mahallemizde yapmış olduğumuz meydan genişletme ve otopark çalışmalarımızda da sona geldik. Samurlu'da mevcut meydana ilave olarak yaklaşık 400 metrekare ek bir alan kazandırdık. Çalışmalarımıza tüm kırsal mahallelerimizde belirlediğimiz program dahilinde devam edeceğiz” dedi.

inizmir | İzmir'in Şehir Platformu

İzmir'in şehir platformu - İzmir etkinlikleri - İzmir haberleri - İzmir hava durumu - İzmir mekan rehberi

https://www.inizmir.com.tr

BİR CEVAP YAZIN

Aliağa Belediyesi alt ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor - Yorumlar

BENZER HABERLER>

Yerel Yönetimler

"100. yılın Işığında Atatürk'ün Gölgesinde" fotoğraf sergisi Selçuk'ta

Selçuk Efes Kent Belleği’nin uzun yıllar süren çalışmalar sonucu dijital ortama aktardığı, Atatürk’ün Efes Selçuk’a gelişlerinde çekilen fotoğraflar ve kentte gerçekleşen mi(...)

Haberi İncele
Yerel Yönetimler

"İzmir, Türkiye'ye ilham verecek, örnek olacak."

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in “Başka Bir Tarım Mümkün” politikası doğrultusunda çalışmalarını artırarak sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi çiftçil(...)

Haberi İncele
Yerel Yönetimler

“Bir mucizeyi gerçekleştiriyoruz”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin belediye personeli ve dar gelirli aileler için uygulamaya koyduğu 546 dairelik toplu konut projesinin temeli atıldı. Temel atma töreninde konuşan Başkan Tu(...)

Haberi İncele
Yerel Yönetimler

“Bisiklet bizden, gezmesi sizden” uygulamasına büyük ilgi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kentteki bisiklet kullanımını artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “Bisiklet bizden,(...)

Haberi İncele

SONRAKİ HABERLER

Yerel Yönetimler

Yörük Türkmenleri Bornova'da

Ege Bölgesi Yörük Türkmenleri Bornova'da buluştu.  Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ tarafından düzenlenen etkinlikte 4 dernek 28 federasyon katıldı. (...)

Haberi İncele
Yerel Yönetimler

Yemyeşil Ulukent

Baharın gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren Menemen Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Ulukent bölgesine birçok farklı türden oluşan 328 ağaç dikimi gerçekl(...)

Haberi İncele
Yerel Yönetimler

Türkiye’de ilk ve tek Gençlik Belediyesi İzmir’de kuruluyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Gençlerin İzmir’i: Bugünün Paydaşları” programına ev sahipliği yaparak gençlik vizyonu ve projelerini anlattı. Türkiye’de il(...)

Haberi İncele
Yerel Yönetimler

Soyer'den millet bahçesi için yıkımlara tepki: "Yargı süreci devam ediyor"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bergama’da millet bahçesi projesi çerçevesinde iş yerlerinde yıkımların başlamasına tepki göstererek, dava sürecinin devam ettiğin(...)

Haberi İncele
-